Stowarzyszenie Absolwentów WSHM, WSE i Wydziałów Ekonomicznych UG Członkowie Stowarzyszenia Absolwenci Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie

Absolwenci Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Sopocie

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

ROK UKOŃCZENIA STUDIÓW

AWTUCH Konstanty

BABIAŃSKI Kazimierz

BAR Roman

BIELAN Edward

BIERNACKA Halina

BOHDAN Cecylia

BOKINA Jarosław

BURNEWICZ Jan

BURZYŃSKA Danuta

CHORZELSKI Eugeniusz

CZYCZYRO Halina

DĄBROWSKI Cezary

DĘBICKI Stanisław

DMOWSKI Zygmunt

DROŻDŻ Marian

DRUCIS Zenon

DYLEWSKI Roman

FIGWER Bożenna

FRANCZAK Antoni

GABRIEL Ryszard

GAWORECKI Władysław

GRENDOWICZ Henryk

GOLDMANN Andrzej

GRODECKI Andrzej Tadeusz

GROTH Romuald

GRZĄDZIELSKA Zdzisława

GUDZIŃSKI Witold

GUTKOWSKA Halina

HANUSZKO Maria

HANUSZKO Tadeusz

HAZUKA Irena

JAGIEŁŁO Ryszard

JANISZEWSKI Janusz

JAŚKO Urszula

JODŁOWSKI Adam, Janusz

KALICKI Ryszard

KALINOWSKI Mieczysław

KAMIŃSKI Zenon

KASPRZEWSKI Witold

KISIEL-ŁOWCZYC Anna

KNOPIK Jerzy

KOROWAJCZYK (Niwińska) Barbara

KOS Eugeniusz

KOŚCIUKIEWICZ Bolesław

KOWALEWSKI Andrzej

KOZŁOWSKA - KŁOS Helena

KUGACKI Władysław

KRAJKA Helena

KRZEPICKI KASZUBA Ryszard

KUBIAK Bernard

KUCHAREK Marek

KUJAWA Grażyna

KULIGOWSKI Jan

KUŚNIERZ Franciszek

LASKOWSKI Stanisław

LESZKOWICZ Kazimierz

LEWANDOWICZ Ada

ŁAWNICZAK Jan

MAGUDER Maria

MAGUDER Izydor

MAŃSKA Mirosława

MATYKA Teresa

MIELNICKI Leon

MISZTAL Henryk

NEIDER Janusz

NOCOŃ Stefan

NOWAKIEWICZ Zbigniew

NOWAKOWSKI Bartłomiej

NOWAKOWSKI Leonard

NOWOTARSKA Anna

OBROWSKI Zbigniew

ORACZ Leopold

ORACZ (Adwent) Wanda

ORŁOWSKA (Cielemęcka) Zofia

PAŁGAN Ryszard

PARULIS Stanisław

PAWLAK Anna

PIETRZAK Teresa

PILECKI Józef

PIONKE Klotylda, Irena

PLENIKOWSKA (Jurkiewicz) Danuta

PLESKACZ Cezary

PLISZKA Józef

PODHORSKI-PIOTROWSKI Jacek

POPIEL Jerzy

PRZYSTAŁ Stanisław

PYZIK Jadwiga

RANIEWICZ Janusz

ROKICKI Stanisław

ROSIAK (Koniuch) Eugenia

ROSIAK Zygmunt

RUTKA Ryszard

RYDZKOWSKI Włodzimierz

RYDEL Maciej

RZEPECKA Helena

RZEPIŃSKI Gerard

SALCZYŃSKA Genowefa

SAWICZ Kazimierz

SAWICZEWSKA Zofia

SAWIDIS Wanda

SEREK Eugeniusz

SIENKIEWICZ Bohdan

SIENKIEWICZ Iwona

SIMPSON Dorota

SOKOŁOWSKA (Kowalska) Krystyna

SOŁOWIEJ Jan

SOSNOWSKA Grażyna

STASIK Stanisław

SZADURO Antoni

SZAREK (Skoniecka) Teresa

SZCZEPANIAK Tadeusz

SZCZĘSNY Wojciech

SZPAJER Anna

SZOSTAK-SZMELTER Leontyna

SZROT Julita

SZTUROMSKI Tomasz

SZYMCZYK Krzysztof, Grzegorz

SZYSZKA Franciszek

TYBURCZY Bronisław

WIEŚNIAK Zbigniew

WILCZYŃSKI Ireneusz

WIŚNIEWSKA Aleksandra

WOJCIECHOWSKI Grzegorz

WOŁOCHOWSKI Michał

WOSZCZEROWICZ Lech

WSZOŁEK - IRSA Teresa

WULCZYŃSKA Krystyna

ZAWIŚLAK- UZIĘBŁO Krystyna

ZAWIŚLAK Ludwik

ZEYDA Jan

ZIÓŁKOWSKA Barbara

ŻUK Romualda

ŻUKOWSKA Halina Barbara

ŻUR Edwin

ŻUREK Krystyna (Andruszkiewicz)

1968

1957

1964

1964

1969

1962

1955

1970

1966

1957

1970

1969

1960

1955

1968

1970

1966

1969

1969

1968

1958

1957

1958

1968

1954

1969

Nie ustalono

1970

1969

1961

Nie ustalono

1956

1965

1967

1972

1968

1964

1956

1967

1963

1961

1967

1961

1968

1965

1968

1952

1965

1967

1963

1969

1969

1960

1954

1956

1969

1955

1959

1969

1969

1960

1961

1952

1958

1969

1962

1970

1969

1954

1952

1969

1954

1954

1965

1967

1961

1969

1963

1956

1965

1965

1968

1968

1970

1969

1953

1960

1960

1961

1960

1956

1969

1969

1966

1963

1969

1952 (WSE), 1975 (UG)

1953

1961

1958

1960

1955

1966

1970

1957

1965

1966

1952

1953 (WSHM), 1962 (WSE II*)

1960

1954

1968

1970

1948 (WSHM), 1961 (WSE)

1972

1963

1969

1958

1953 (WSE)

1970

1957

1967

1953

1954

1967

1970

1970

1960

Nie ustalono

1961

1968

1970

1952

Nie ustalono

1967

   

 

: 30.12.2012